Даніель Бузер


Аугментація кістки крок за кроком - відео майстер-клас


Сьогодні в сучасному ведучому центрі дентальної імплантації, яким є Бернський Університет, використання процедури аугментації кістки в щоденній практиціі відбувається в 60% усіх пацієнтів (Engel Brugger et al. 2015). При цьому найпоширенішою процедурою є Направлена Регенерація Кістки GBR та Синус-ліфтинг SFE.

В даному відео майстер-класі буде покроково представлено різні хірургічні техніки з біологічним обгрунтуванням та хірургічними аспектами, в тому числі раннє встановлення імплантатів з одномоментною контурною аугментацією та застосуванням  GBR в зоні естетики при заміщенні одного зуба та в ділянках з відсутніми численними зубами. Дана хірургічна техніка була розроблена в кінці 90-их років на основі техніки направленої регенерації кістки і найчастіше застосовується при встановленні імплантатів в лунки видалених зубів. Метою контурної аугментації є отримання товстих стінок кістки з вестибулярного боку для забезпечення естетичного контуру м’яких тканин.

Крім того, буде розглянуте встановлення імплантатів з одномоментною GBR в дистальних відділах нижньої щелепи та встановлення імплантатів з одномоментним синус-ліфтингом з використанням техніки латерального вікна. Також буде представлено техніки місцевого забору кістки, техніки забору автогенної кісткової стружки та техніку Bone Conditioned Medium (BCM).

Покрокова демонстрація всіх технік проводитиметься з використанням різних клінічних ситуацій на основі численних клінічних випадків, задокументованих в ході клінічних та рентгенологічних досліджень.