Майстер-класи


Артем Дубнов, Сергій Федоров

Артем Дубнов — Лікар – щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-максило-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member. Директор ITI Study Club в Україні. Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГ і Я», м. Київ

Сергій Федоров — Лікар-стоматолог, ортопед клініки «Євродент», м. Одеса. Член ITI Study Club

Короткий опис курсу:

Відмінний результат імплантації залежить від правильно обраного плану лікування, самої системи імплантації і навичок роботи лікаря з нею. Компанія Straumann пропонує кожному користувачеві пройти базовий курс для лікарів з роботи із системою імплантатів Straumann. Цей курс передбачає ознайомлення з протоколом встановлення імплантатів за допомогою системи імплантатів Straumann і практичне застосування протоколу на моделях. Протезування на імплантатах Straumann

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

 • Ознайомлення з системою імплантатів Straumann
 • Імплантологічне лікування з використанням імплантатів на рівні м’яких тканин:
 • Приклади і рекомендації вибору плану хірургічного
 • втручання
 • Визначення показань та встановлення діагнозу
 • Філософія остеоінтеграції: поверхня SLActive, період
 • інтеграції імплантатів
 • Рекомендації в процесі використання хірургічних інструментів
 • Збільшення об’єму кістки
 • Імплантологічне лікування з використанням імплантатів на рівні кістки:
 • Наукові дослідження імплантатів Straumann на рівні
 • кістки
 • Принципи використання імплантатів на рівні кістки
 • Хірургічні процедури
 • Протезування на імплантатах Straumann

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

 • Демонстрація та практичне застосування встановлення імплантата Straumann на моделях
 • Запитання та відповіді
 • Вручення сертифікатів

Практичний/теоретичний

Місце, дата та час проведення курсу: Готель Хілтон, 15 жовтня 2016, 14.30

Вартість участі: 50 євро | Максимальна кількість учасників: 12

Контактна особа: Юлія Черхава

телефон: 0673718678

e-mail: yuliya.cherkhava@inspe.ua

Едуардо Анітуа Науковий директор BTI Biotechnology Institute. Приватна практика з імплантації та оральної реабілітації у м. Віторія (Іспанія). 1973-1979 ступінь MD з медицини і хірургії, Університет Саламанка 1979-1981 робота у відділенні щелепно-лицевої хірургії та стоматології Університетської клініки Саламанки 1981-1983 спеціаліст-стоматолог в Університеті Країни Басків 1987- 1988 диплом з протезування та оклюзії в Інституті Pankey (Флорида, США) вищого рівня освіти зі стоматології 1991-1992 професор Університету Валенсії з протезування та матеріалознавства в стоматології 1991 – дотепер – директор «Програми безперервної освіти з оральної імплантології та реабілітації» в Іспанії, Португалії, Мексиці, Італії, Ірані. Засновник BTI/Фонду Едуардо Анітуа. 2003 ступінь MD з медицини і хірургії, Університет Валенсії Активний член понад 20 відомих наукових, національних і міжнародних асоціацій. Автор 7 книг з інноваційних технологій та співавтор 7 фахових видань. Автор понад 100 публікацій в міжнародних та національних журналах. Лектор на більше ніж 500 курсах та конференціях з імплантації, протезування та дентальної естетики. Видавець журналу Dental Dialogue. Розробник 37 міжнародних патентів з регенеративної терапії та імплантології. Гостьовий професор факультету одонтології університетів Овіедо, Барселони, Мадриду Complutense, Валенсії, Каталонії UIC, Севільї, Мадриду Alfonso X El Sabio, Гранади та Мурсії, а також факультету медицини університетів Країни Басків, Овіедо, Саламанки, Мурсії, Севільї. Гостьовий професор у понад 50 університетах США, Німеччини, Великої Британії, Італії, Португалії, Мексики, Бразилії, Аргентини, Колумбії, Венесуели, Уругваю. Президент Фонду Едуардо Анітуа з біомедичних досліджень – неприбуткової організації, метою якої є ініціалізація, сприяння та проведення наукових досліджень і ознайомлення з їх результатами. В основі створення Фонду — ідея поширення наукових знань з регенеративної медицини, отриманих в результаті ґрунтовного досвіду в техніці регенерації тканин. І крім власне набуття клінічного досвіду, метою Фонду є також поширення отриманої інформації різними способами, навчання професіоналів для майбутньої роботи згідно з найвищими стандартами якості, та активізація досліджень в регенеративній медицині.

Короткий опис курсу:

Частина I:

Завдяки більш ніж 20-річному досвіду роботи з негайним навантаженням імплантатів, д-р Едуардо Анітуа розробив надійний і передбачуваний протокол. З метою збереження м'яких тканин за рахунок герметичності з'єднання імплантатів і протезів, д-р Анітуа розробив концепцію Bioblock, якою він поділиться під час семінару.

 

Частина II:

Сьогодні однією з основних проблем в імплантології є те, як запобігти, уникнути та лікувати періімплантит. У пошуках відповідей на ці складні питання, доктор Анітуа розробив чіткий і передбачуваний протокол, який він пояснить крок за кроком. І, підсумовуючи весь свій досвід і розроблені клінічні рішення, д-р Анітуа представить і підпише свою нову книгу «Періімплантит. Новий підхід в профілактиці та лікуванні».

Практичний/теоретичний

Місце, дата та час проведення курсу: Готель Хілтон, 15 жовтня 2016, 15.00 - 20.00

Вартість участі: 200 € | Максимальна кількість учасників: 40-50

Контактна особа: Денис

телефон: +38 073 031 31 31

e-mail: info@biotechmedical.com.ua

Даніель Бузер Професор і завідувач кафедри оральної хірургії Університету Берна в Швейцарії. Тричі був в академічній відпустці в Гарвардському Університеті в Бостоні (1989-91), в Стоматологічному Коледжі Бейлора в Далласі (1995) та Університеті Мельбурна (2007-2008). Був президентом різних академічних асоціацій, включно з Європейською Асоціацією Остеоінтеграції (ЄАО) та ІТІ в 2009-2013. З 2004 року є членом Ради директорів Фундації Остеології а також є Президентом Швейцарської Фундації Остеології (з 2007). Володар наукових нагород від професійних організацій, таких як ІТІ, АО, ААР та AAOMS. В 2011 році став Почесним професором Університету Буенос Айреса, а в 2013 отримав нагороду Brånemark Osseointegration від Фундації та Академії Остеоінтеграції. Основними сферами досліджень є регенерація тканин навколо дентальних імплантатів, технологія поверхні та направлена регенерація кістки. Є автором та співавтором більше 300 публікацій, клінічних випадків та підручників, включно з двома книгами по направленій регенерації кістки та двома протоколами ІТІ. Є відомим спікером на численним міжнародних конференціях.

Короткий опис курсу:

Сьогодні в сучасному ведучому центрі дентальної імплантації, яким є Бернський Університет, використання процедури аугментації кістки в щоденній практиціі відбувається в 60% усіх пацієнтів (Engel Brugger et al. 2015). При цьому найпоширенішою процедурою є Направлена Регенерація Кістки GBR та Синус-ліфтинг SFE.

В даному відео майстер-класі буде покроково представлено різні хірургічні техніки з біологічним обгрунтуванням та хірургічними аспектами, в тому числі раннє встановлення імплантатів з одномоментною контурною аугментацією та застосуванням  GBR в зоні естетики при заміщенні одного зуба та в ділянках з відсутніми численними зубами. Дана хірургічна техніка була розроблена в кінці 90-их років на основі техніки направленої регенерації кістки і найчастіше застосовується при встановленні імплантатів в лунки видалених зубів. Метою контурної аугментації є отримання товстих стінок кістки з вестибулярного боку для забезпечення естетичного контуру м’яких тканин.

Крім того, буде розглянуте встановлення імплантатів з одномоментною GBR в дистальних відділах нижньої щелепи та встановлення імплантатів з одномоментним синус-ліфтингом з використанням техніки латерального вікна. Також буде представлено техніки місцевого забору кістки, техніки забору автогенної кісткової стружки та техніку Bone Conditioned Medium (BCM).

Покрокова демонстрація всіх технік проводитиметься з використанням різних клінічних ситуацій на основі численних клінічних випадків, задокументованих в ході клінічних та рентгенологічних досліджень.

Теоретичний курс

Місце, дата та час проведення курсу: Готель Хілтон, 15 жовтня 2016, 14.30-17.30

Вартість участі: 50 Євро | Максимальна кількість учасників:

Контактна особа: Татяна Максимюк

телефон: 0958995157, 0689468771, 032 2512039

e-mail: info@mm-plus.com.ua

Массімо Сіміон Ступінь по медицині і хірургії в Університеті Мілану в 1979 році. Спеціалізація по одонтостоматології та протезуванню на імплантатах в Університеті Мілану в 1982. Професор та завідувач кафедри пародонтології Стоматологічної Школи Університету Мілану. 1998-2005 - член правління Європейської Асоціації Остеоінтеграції (ЄАО). 2001-2003 – президент ЄАО, а 2004-2005 – паст-президент ЄАО. 2005-2011 – член ради ЄАО. Засновник Італійської Асоціації Остеоінтеграції. Активний член та віце-президент Італійської Асоціації Пародонтології (SidP) в 2003-2005. Радник журналів the Journal of Periodontology, International Journal of Periodontics and Restorative Dentistry, Clinical Oral Implant Research. Автор численних наукових праць і спікер на міжнародних конференціях по пародонтології, остеоінтеграції та регенерації кістки.

Короткий опис курсу:

Даний майстер клас дасть можливість учасникам навчитись застосовувати техніку горизонтальної аугментації гребеня з застосуванням відповідних інструментів та біоматеріалів. Практична частина курсу охоплює поетапно всі аспекти втручання:

 • Розтин
 • Використання кісткового матеріалу та позиціонування мембрани
 • Фіксація мембрани
 • Послаблюючі розтини в періості
 • Ушивання

Практичний курс

Місце, дата та час проведення курсу: Готель Хілтон, 15 жовтня 2016, 14.30-19.00

Вартість участі: 170 Євро | Максимальна кількість учасників: 30

Контактна особа: Ірина Вавренюк

телефон: 0976614111, 032 2512039

e-mail: info@mm-plus.com.ua

Даніель Кардарополі Доктор стоматології зі спеціальним сертифікатом по пародонтології Університету Торіно, Італія. Активний член Італійської Асоціації Пародонтології, Європейської Федерації Пародонтології, Італійської Асоціації Остеоінтеграції та Академії остеоінтеграції. Міжнародний член Американської Академії пародонтології. Науковий директор PROED – Інституту Професійної Освіти по Стоматології (Торіно). Володар премії “Goldman Award” Італійської Асоціації Пародонтології та нагороди “National Award” Італійської Асоціації Ортодонтії. Член редакційної ради журналів The International Journal of Periodontics and Restorative Dentistry та American Journal of Orthodontics & Dentofacial Orthopedics. Автор статей в міжнародних журналах з високим імпакт-фактором. Основні сфери інтересів: пародонтологія, дентальна імплантація, регенеративна терапія та орто-періо міждисциплінарне лікування. Власник приватної практики в Торіно, Італія.

Короткий опис курсу:

Як з гістологічної, так і з анатомічної точки зору, структура альвеолярної кістки залежить власне від зубів і формується відносно до їх прорізування, а її топографія визначається формою зубів та віссю їх прорізування. На першому етапі ремоделювання щічних та лінгвальних стінок лунок видалених зубів зріла кістка резорбує внаслідок браку живлення з боку пародонтальної зв’язки і заміщується незрілою – так званою хвилястою кісткою. Внаслідок цього вертикальні та горизонтальні параметри стінок лунки зменшуються. Їх резорбція може призводити до естетичних та функціональних ускладнень, які, в свою чергу, можуть впливати на майбутню імплантацію, оскільки для коректного позиціонування імплантата необхідна наявність адекватного об’єму кістки гребеня. Сучасний підхід полягає у заповненні лунки аугментаційним матеріалом безпосередньо після видалення зуба, замість того, щоб залишати її для спонтанного загоєння, з подальшим проведенням направленої регенерації кістки. В літературі представлено різні техніки збереження післяекстракційних лунок, у тому числі з використанням бар’єрних мембран, тривимірних матриць та кісткових замінників. При цьому сьогодні широко використовується техніка відкритого загоєння у поєднанні з відповідною пластикою м’яких тканин з біологічною інтеграцією біоматеріалів
Практична частина на свинячих щелепах.

Практичний курс

Місце, дата та час проведення курсу: Готель Хілтон, 15 жовтня 2016, 14.00-19.30

Вартість участі: 170 Євро | Максимальна кількість учасників: 30

Контактна особа: Тетяна Максимюк

телефон: 095 899 51 57, 068 946 87 71, 032 251 20 39

e-mail: info@mm-plus.com.ua