Постери


Представлення постерів

Фонд Остеологія та голови наукового комітету Міжнародного Симпозіуму Остеологія Східна Європа запрошують всіх зацікавлених у представленні своїх досягнень подавати роботи у вигляді постерів для демонстрації під час проведення Симпозіуму.

Автори постерів повинні знаходитись у місці демонстрації постерів у спеціально відведений для цього час з метою участі у дискусії, надання відповідей на питання та церемонії нагородження за найкращу роботу.

Автори трьох найкращих постерів будуть нагороджені та матимуть можливість безкоштовної участі у Симпозіумі, а переможець зможе представити свій постер під час наукової програми Симпозіуму Остеологія.  

 

Вимоги до постерів

Розмір постера – 80х120 см (портрет)

Тематика постера  повинна відповідати основній тематиці Симпозіуму Остеологія.

Постер оформлюється автором самостійно з дотриманням затвердженої структури або за готовим шаблоном.

Структура:

  • Назва роботи, ПІБ автора(-ів), установа (українською та англійською мовами)
  • Вступ
  • Мета роботи
  • Матеріали та методи
  • Результати/обговорення/висновки

Друк постера може виконуватись автором самостійно або оргкомітетом Симпозіуму Остеологія.

У разі замовлення друку стендової доповіді в оргкомітеті просимо надсилати роботи у форматі ppt (PowerPoint) або pdf не пізніше 15 вересня 2016г. на адресу osteology.ua@gmail.com.

Вартість друку – 390 грн, оплата проводиться згідно  з виставленим  рахунком до 20.09.2016.

Постери затверджує Науковий комітет симпозіуму. В програмі Симпозіуму Остеологія буде вказана тема постерної доповіді та автор (-ри), тому ці дані потрібно подати окремим файлом у форматі Microsoft Word трьома мовами – українською, англійською, російською (переглянути зразок).

 

Завантажити зразок постерів