Артем Дубнов (доповідь)


Артем Дубнов

У нову еру дентальної імплантації лікарі стикаються з новими завданнями і питаннями. Пацієнти вимагають швидких і надійних результатів в кожному конкретному випадку. Сьогодні хірурги мають велику різноманітність методик і матеріалів для своєї роботи. Не тільки молодий фахівець може відчувати себе розгубленим при виборі методики лікування. Швидко зростаючий попит породжує безліч пропозицій на ринку дентальної імплантації.

Чи можливо зробити все в одній операції? Чи є метод надійний з досить тривалим ефектом? Чи дійсно наші протоколи лікування відповідають побажанням наших пацієнтів?

Лекція зосереджена на мінімально інвазивних хірургічних процедурах, які мають намір зробити лікування більш результативним для отримання стабільного результату. Ми обговоримо які умови повинні бути для кращої якості і гарантії менших ускладнень. Ми зосередимося на різних методах м"якотканинних операцій на різних етапах імплантації: під час видалення зуба, до первинного розміщення імплантату, в ході першого етапу операції імплантації, або після встановлення ортопедичних компонентів.

Лекція включає фото і відео матеріали для візуалізації варіантів лікування.