Массімо Сіміон


Складна горизонтальна і вертикальна аугментація гребеня

Останнім часом естетичний результат кінцевого протезування став одним з найважливіших завдань в дентальній імплантології. І власне тому, сьогодні імплантати встановлюють більше з огляду на вимоги протезування, а не на кількість чи морфологію кістки.

Виникнення біологічної концепції Направленої Регенерації Кістки за останні 10-15 років привело до суттєвого покращення естетичного результату лікування.

Критично важливим є правильний діагноз на основі мультидисциплінарного підходу, включаючи пародонтальні, ортопедичні та хірургічні параметри. При оцінці пародонту необхідно враховувати різні фактори, що стосуються стану пародонту пацієнта та анатомії, такі як біотип пародонту, товщина кератинізованих ясен та слизової, висота та ширина кістки.

При плануванні протезування необхідно враховувати косметику, фонетику та функцію.

Встановлення імплантата в правильному положенні є абсолютно необхідним щонайменше з чотирьох причин: 1) профіль майбутньої реставрації залежить від положення імплантата 2) з щічного, мезіального та дистального боків імплантата повинна бути наявна достатня кількість кістки 3) повинно бути мінімум розбіжностей між віссю коронки та віссю гвинта 4) необхідно зберігати відповідну біологічну ширину.

Отже, — майбутнє стрімко рухається в напрямку ери мінімізації ускладнень та побічних ефектів хірургічної процедури завдяки менш інвазивним технікам лікування, зменшення болючості, підвищення рівня задоволеності та зменшення технічної складності виконання. Розвиток тканинної інженерії та її застосування при проведенні клінічних хірургічних процедур допомагає виробити нову парадигму лікування.