Даніель Бузер


Професор і завідувач кафедри оральної хірургії Університету Берна в Швейцарії. Тричі був в академічній відпустці в Гарвардському Університеті в Бостоні (1989-­91), в Стоматологічному Коледжі Бейлора в Далласі (1995) та Університеті Мельбурна (2007­ — 2008).

Був президентом різних академічних асоціацій, включно з Європейською Асоціацією Остеоінтеграції (ЄАО) та ІТІ в 2009­ — 2013. З 2004 року є членом Ради директорів Фундації Остеології а також є Президентом Швейцарської Фундації Остеології (з 2007).

Володар наукових нагород від професійних організацій, таких як ІТІ, АО, ААР та AAOMS. В 2011 році став Почесним професором Університету Буенос Айреса, а в 2013 отримав нагороду Brånemark Osseointegration від Фундації та Академії Остеоінтеграції.

Основними сферами досліджень є регенерація тканин навколо дентальних імплантатів, технологія поверхні та направлена регенерація кістки. Є автором та співавтором більше 300 публікацій, клінічних випадків та підручників, включно з двома книгами по направленій регенерації кістки та двома протоколами ІТІ. Є відомим спікером на численним міжнародних конференціях.Даніель Бузер

Даніель

Бузер


Швейцарія