Едуардо Анітуа


Науковий директор BTI Biotechnology Institute.

Приватна практика по імплантації та оральній реабілітації в Вітторії (Іспанія).

1973-1979 ступінь MD по медицині і хірургії, Університет Саламанка

1979-1981 робота у відділенні щелепо-лицевої хірургії та стоматології Університетській клініці Саламанки

1981-1983 спеціаліст-стоматолог в Університеті Країни Басків

1987- 1988 диплом по протезуванню та оклюзії в Інституті Pankey (Флорида, США) вищого рівня освіти по стоматології

1991-1992 професор Університету Валенсії по протезуванню та матеріалознавству в стоматології

1991 – дотепер – директор «Програми безперервної освіти по оральній імплантології та реабілітації» в Іспанії, Португалії, Мексиці, Італії, Ірані. Засновник BTI/Фонду Едуардо Анітуа.

2003 ступінь MD по медицині і хірургії, Університет Валенсії

 

Активний член більше 20 відомих наукових асоціацій, національних і міжнародних. Автор 7 книг по інноваційним технологіям та співавтор ще семи. Автор більше 100 публікацій в міжнародних та національних журналах. Лектор на більше ніж 500 курсах та конференціям по імплантації, протезуванню та дентальній естетиці. Видавець журналу Dental Dialogue. Розробник 37 міжнародних патентів по регенеративній терапії та імплантології.

Відвідуючий професор факультету одонтології університетів Овіедо, Барселони, Мадриду Complutense, Валенсії, Каталонії UIC, Севільї, Мадриду Alfonso X El Sabio, Гранади та Мурсії, а також факультету медицини університетів Країни басків, Овіедо, Саламанки, Мурсії, Севільї. Відвідуючий професор більше 50 університетів в США, Німеччині, Великобританії, Італії, Португалії, Мексиці, Бразилії, Аргентині, Колумбії, Венесуелі, Уругваї.

Президент Фонду Едуардо Анітуа по біомедичним дослідженням – неприбуткової організації, метою якої є ініціалізація, сприяння та проведення наукових досліджень і їх висвітлення. В основі створення Фонду лежить ідея поширення наукових знань по регенеративній медицині, отриманих в результаті ґрунтовного досвіду в техніці регенерації тканин. І крім власне набуття клінічного досвіду, метою Фонду є також поширення отриманої інформації різними способами, навчання професіоналів для майбутньої роботи згідно найвищих стандартів якості, та активізація досліджень в регенеративній медицині.Едуардо Анітуа

Едуардо

Анітуа


Іспанія