ПРО ФОНД
ПРО ФОНД
Реєстрацію відкрито!
Наука і клінічна практика у галузі стоматологічної регенерації іноді існують наче окремі світи. Для подальшого поступу у цій галузі очевидною є необхідність поєднання науки і практики. Саме тому, у 2003 році Dr Peter Geistlich і компанія Geistlich Pharma AG заснували Фонд остеології, метою якого було спонсорування незалежних досліджень та освітніх програм у галузі стоматологічної регенерації в цілому світі в інтересах пацієнтів.
Відтоді Рада Фонду остеології постійно працює задля досягнення цієї мети і її діяльність поступово розширюється. На сьогодні Фонд остеології пропонує широкий спектр грантів, курсів, книг і симпозіумів для дослідників і лікарів-практиків у галузі регенерації тканин порожнини рота, завж-ди намагаючись об'єднати ці дві групи разом і сприяти обміну досвідом між ними.

більше ↓
Тим не менше, незважаючи на всі наші зусилля, залишається багато невирішених проблем у галузі регенерації кістки і м'яких тканин. Нові методики і технології постійно вдосконалюються, вони повинні проходити тестування та оцінку задля ефективнішого лікування пацієнтів.
Фонд остеології буде і надалі підтримувати дослідження у цій галузі, а також робитиме все необхідне для впровадження результатів наукових досліджень у повсякденну клінічну практику, завжди залишаючись вірним своєму девізу «Поєднуючи науку і практику у регенерації».

ОРГАНИЗАТОРЫ
Елена Угрин
+38 067 360 04 35
o.uhryn@gmail.com
ОРГАНИЗАЦИОННЫЙ КОМИТЕТ:
ул. Таджицкая, 5, Львов, 79038, Украина
тел.: +38 (099) 745-40-58
тел.: +38 (067) 355-96-04
e-mail: osteology.ua@gmail.com
ОРГАНИЗАТОРЫ
Тарас Кацюба
+38 067 679 31 64
t.katsyuba@gmail.com
КООРДИНАТОРЫ СИМПОЗИУМА: