СПІКЕРИ
НАШІ СПІКЕРИ
Білал Аль-Навас
Антон Скулеан
Отто Цур
Керівник відділення Клінічної щелепно-лицьової хірургії, пластичної хірургії...
Професор та голова кафедри пародонтології та в даний час виконавчий директор...
Доцент кафедри пародонтології Франкфуртського університету...
Франк Шварц
Алессандро Іонеску
Мирослав Солонько
Професор і голова кафедри оральної хірургії та імплантології Центру стоматології...
Тренер за протоколом «відкритого загоєння» та малоінвазивних методів...
Президент Української Академії Пародонтології, директор ITI Study Club Lviv...
Орест Штука
Андрій Гук
Хірург-­стоматолог, завідувач пародонтологічним відділенням Центру стоматологічної...
Лікар-стоматолог-хірург з понад 15 річним стажем роботи, володіє високою...
Закрыть
Білал Аль-Навас
Доповідач:
Керівник відділення Клінічної щелепно-лицьової хірургії, пластичної хірургії Медичного Центру Університету Йогана Гутенберга в Майнці. Ад'юнкт-професор відділення стоматології університету Кюн Хе, Сеул, Корея.

Після завершення навчання по стоматології та медицині, працює в Університеті Майнца більше 20 років. Основними клінічним та науковим фокусом в імплантології є клінічні дослідження та базові медичні дослідження .Основна клінічна робота - це скомпрометовані пацієнти з факторами ризику або локальним дефіцитом кісткової тканини, а також з пухлинами та незрощеннями. Автор понад 200 публікацій у рецензованих журналах. Паст-президент Міжнародної федерації стоматологічних анестезіологічних товариств (IFDAS) та генеральний секретар Спілки імплантологів Німеччини (DGI). Дійсний член ІТІ Німеччина, учасник освітніх програм, Член дослідницького комітету та член Правління ІТІ; Член Експертної ради Фонду Остеологія.

Країна,яку представляє доповідач: Німеччина

Резюме доповіді: Важливим інструментом для прогнозованої імплантації є кісткова аугментація. Останнім часом наше розуміння можливостей та обмежень використання кісткових замінників суттєво зросло. Матеріали, мембрани та аутологічна кістка використовувались згідно своїх специфічних показань. Передбачуваність та ризики від проведення вертикальної аугментації повинні оцінюватись в контексті використання коротких імплантатів. Це індивідуальний процес прийняття рішень, який включає зовнішні та внутрішні фактори. Різні методики мають різне біологічне обгрунтування та обмеження (блоки, каркаси, GBR); різні матеріали мають різні біологічні властивості (автогенні, аллогенні, ксеногенні). За останні роки 3D-діагностика та віртуальне планування дозволяють проводити двонаправлене планування як щодо наявної кісткової пропозиції, так і щодо ортопедичного лікування. Для особливих потреб існують індивідуальні титанові сітки. Будуть висвітлені практичні аспекти використання різних методик.

Мета: Зрозуміти межі аугментації кісткової тканини в конкретних показах. Знати клінічні рекомендації щодо вибору параметрів імплантата. Зрозуміти роль 3D-планування в процесі прийняття рішень.
Закрыть
Антон Скулеан
Доповідач:
Професор та голова кафедри пародонтології та в даний час виконавчий директор Школи стоматологічної медицини Бернського університету, Швейцарія. Отримав кваліфікацію в 1990 в університеті Semmelweis в Будапешті, Угорщина, і пройшов аспірантуру в університеті Мюнстер, Німеччина та Королівському стоматологічному коледжі Орхус, Данія. Отримав ступінь в університеті Саарланда, Хомбург, Німеччина. З 2004 по 2008 був завідувачем кафедри пародонтології та програмним директором акредитованої післядипломною програмою EFP в університеті Радбуд, Неймеген, Нідерланди. У 2008 став професором та головою кафедри пародонтології університету Берна, Швейцарія. Виконавчий голова школи стоматологічної медицини Бернського університету. Був лауреатом багатьох наукових премій, серед яких премія Ентоні Ріццо за молодого дослідника періодонтальної дослідницької групи (PRG) Міжнародної асоціації стоматологічних досліджень (IADR), премія IADR / PRG у галузі регенеративної періодонтальної медицини та Визначна вчительська премія Європейського ортодонтичного товариства. Отримав почесні звання від університету Semmelweis в Будапешті, Угорщина та університету Віктора Бабеса в Тімішоарі, Румунія. Автор понад 300 статей у рецензованих журналах, 20 розділів у підручниках періодонта та понад 400 лекцій на національних та міжнародних конференціях. Редактор книги "Пародонтальна регенеративна терапія" видавництва Квінтесенція, запрошений редактор випуску "Пародонтологія 2000" - "Загоєння ран у пародонтології та імплантології".

Член редакційної колегії понад 12 стоматологічних журналів, в тому числі Journal of Dental Research, Journal of Clinical Periodontology, Clinical Oral Implants Research, Journal of Periodontal Research та Clinical Advances in Periodontics та заступник редактора Quintessence International, Clinical Oral Research , редактор розділу BMC Oral Health. Головний редактор Oral Health and Preventive Dentistry.

В 2009-2010 був президентом періодонтальної дослідницької групи IADR, паст президентом Швейцарського товариства пародонтології та президентом 2018-2019 Європейської федерації пародонтології (EFP). Його наукові інтереси зосереджуються на загоєнні пародонтальних ран, регенеративній та пластично-естетичній пародонтальній терапії, застосуванні антибіотиків, антисептиків та нових підходів, таких як лазери та фотодинамічна терапія при лікуванні пародонтальних та периімплантаційних інфекцій.

Країна,яку представляє доповідач: Швейцарія

Тема доповіді: Хірургічні м'якотканинні методики для профілактики та лікування періімплатиту
Закрыть
Отто Цур
Інформація про доповідача: Закінчив стоматологічний факультет університету Аахена (Німеччина) в 1992. У наступні роки пройшов післядипломну підготовку в університетах Швейцарії, США та скандинавських країнах.
З 1999 по 2008 працював в Мюнхенському інституті пародонтології та імплантології разом з лікарем Больц, Вахтель і Хюрцелером.
В 2001 Отто Цур отримав спеціальність пародонтолога (Німецьке товариство пародонтологів).
З 2008 веде спільну клінічну практику з доктором Хюрцелером.
В даний час є доцентом кафедри пародонтології Франкфуртського університету (завідувач кафедри - професор Пітер Айкхольц).
Автор безлічі статей, присвячених актуальним питанням пародонтології, виступає на багатьох міжнародних конференціях.
З 2007 входить до ради Німецького товариства пародонтологів.
У співавторстві з Маркусом Хюрцелером випустив книгу «Пластична та естетична хірургія в пародонтології та імплантології» (Квінтесенція, 2012)

Країна,яку представляє доповідач: Швейцарія

Тема доповіді: Пластика м'яких тканин в ділянці імплантації для профілактики ускладнень - акцент на техніках пластичної хірургії
Закрыть
Франк Шварц
Інформація про доповідача: Професор і голова кафедри оральної хірургії та імплантології Центру стоматології та загальної медицини (Каролін), Університет Йоганна Вольфганга Гете, Франкфурт, Німеччина. Заступник редактора журналу Journal of Clinical Periodontology та член редакційної ради журналу Clinical Oral Implants Research. Паст-президент Німецької асоціації імплантологів (DGI), член виконавчого комітету Фонду Остеологія та володар наукової премії Андре Шредера 2007 року, наукової премії Міллера 2012 року та премії Яна Ліндхе 2017.

Країна,яку представляє доповідач: Німеччина

Тема доповіді: Регенерація періімплантитних дефектів: огляд та наукове

Резюме доповіді: Інфекційні захворювання, які вражають функціонально навантаженні та остеоінтегровані імплантати є серйозною проблемою в імплантології. Якщо нехірургічна терапія ефективна при лікування мукозитів, то при периімплантитах сама лише механічна санація продемонструвала обмежену ефективність. При цьому було доведено, що хірургічне лікування периімплантитів із додатковим використанням кісткового матеріалу забезпечує клінічне та рентгенологічне покращення як в короткостроковому так і в довгостроковому періоді. Проте, на ефективність методів регенеративного лікування впливає кілька факторів: вид та конфігурація кісткового дефекту, тип кісткового аугментату, характеристики поверхні імплантата, а також метод деконтамінації поверхні.
Ця презентація буде присвячена наступним ключовим напрямкам:
- Хірургічні методи та матеріали для регенеративної терапії периімплантитних дефектів
- протоколи деконтамінації
- комбіновані процедури при складних дефектах (резективні/регенеративні)

Закрыть
Александру Іонеску
Інформація про доповідача: Закінчив стоматологічний факультет Університету Керол Давіла, Бухарест у 2001. Член правління Спілки естетичної стоматології в Румунії (SSER) на посаді директора подій з 2004, та член наукової ради косметичної стоматології Румунії з 2007. Співзасновник Quintessence International Romania та співзасновник Румунської спільноти цифрової стоматології. Активний член IADFE (Міжнародної академії стоматологічної естетики), ESCD (Європейського товариства естетичної стоматології), EAO (Європейської асоціації з осеоінтеграції) та член ICOI (Міжнародного конгресу імплантології).

Бере участь у численних дослідженнях, пов'язаних з малоінвазивною хірургією та імплантологією, пародонтологією та регенеративною стоматологією. Міжнародний доповідач, автор по імплантології та естетичній стоматології, співавтор "Комплексної естетичної стоматології", перший том румунських авторів, опублікованого Quintessence International у 2015.

Тренер за протоколом «відкритого загоєння" та малоінвазивних методів з використанням імплантатів на м'яких тканинах. Він також є тренером п'єзохірургії.

Веде приватну практику в Бухаресті в стоматологічній клініці, науково-дослідницькому та навчальному центрі «aesthetics ONE».Країна,яку представляє доповідач: Румунія

Тема доповіді: Біологічно направлений підхід (BGA) для вертикальної та горизонтальної кісткової аугментації в цифрову епоху

Резюме доповіді: Протокол «відкритого загоєння» у поєднанні з безклаптевими методиками в імплантології є частиною малоінвазивної хірургічної концепції,, яка була описана як «Біологічно направлений підхід». Такий підхід дозволяє нам втручатися з найнижчим рівнем агресії як до кістки, так і до м'яких тканин, скорочуючи час операції, зменшуючи хірургічні ризики та досягаючи високого рівня задоволеності пацієнта.

Навіть у наш час, коли цифрові технології значно полегшують процес лікування, багато хто все ще вважає, що операція без відшарування слизової має певні обмеження. Отже, існує два способи розглядати безклаптеву хірургію - як можливість, або як обмеження.

Ця презентація показує остаточні результати та наукові докази ефективності „відкритого загоєння" та безклаптевої процедури імплантації під час або після вертикальної та горизонтальної аугментації гребеня, а також найкращі матеріали та методи, необхідні для отримання найкращих показників, від класичних сучасних аналогових методик до найновіших цифрових протоколівЗакрыть
Мирослав Солонько
Інформація про доповідача: Отримав ступінь стоматології у Львівському національному медичному університеті (Львів, Україна). У 2008 році отримав ступінь магістра наук з кафедри оральної та щелепно-лицьової хірургії.

У 2012/2013 роках провів один рік науковим співробітником ІТІ в університеті Гонконгу (Гонконг, Китай). У 2015 році отримав звання «Експерт з клінічної пародонтології» від Мадридського університету Комплутенс (Мадрид, Іспанія). У 2015-2018 роках закінчив 3-річну аспірантуру за спеціальністю «пародонтологія та імплантація» в університеті

Мадридський комплімент, акредитований Європейською федерацією пародонтології.

У 2016 році став співзасновником некомерційної організації «Українська академія пародонтології».

В даний час він виконує докторську програму в Мадридському університеті Комплутенс, і працює в приватній практиці, в обмеженій сфері періодонтології та імплантації у Львові, Україна.

Директор ITI Study Club Lviv.

Президент ГО "Українська Академія Пародонтології".

Країна,яку представляє доповідач: Україна

Тема доповіді: Лікування періімплантитів: перспективи на основі практичного досвіду

Резюме доповіді: Використання зубних імплантатів вважається безпечним і надійним методом заміни відсутніх зубів, з високими показниками виживання. Однак, через широке використання зубних імплантатів та досить високий рівень біологічних ускладнень, захворювання периімплантиту стають новою проблемою. Незважаючи на деякі свідчення успіху при лікуванні периімплантиту, його передбачуваність залишається сумнівною. Сучасна наукова література показує, що різні фактори ризику можуть бути бути пов'язаними з початком та прогресуванням периімплантиту. Більше того, ці фактори можуть впливати на результати лікування.

У цій презентації питання периімплантиту буде розглянуто з точки зору клініциста. Що ми можемо очікувати від лікування? Які є клінічні цілі лікування пацієнта? Які є можливості та обмеження при сучасних методах лікування?

Як прийняти критичне рішення, лікувати чи перевстановлювати імплантати, уражені периімплантитом?

Для відповіді на ці питання будуть надані рекомендації, засновані на доказах та на практиці.

Закрыть
Орест Штука
Інформація про доповідача: Хірург-­стоматолог, сертифікований спеціаліст, лікар І категорії з хірургічної стоматології. Завідувач пародонтологічним відділенням Центру стоматологічної імплантації та протезування «ММ», президент Асоціації імплантологів України, член EFP, EAO, АІУ, АПУ. Член Асоціації стоматологів України, дійсний член Асоціації імплантологів України з 2008 року. Отримав подяку від Асоціації імплантологів України за активне впровадження та популяризацію методу дентальної імплантації в Україні. Нагороджений Золотою відзнакою як засновник Асоціації імплантологів України створенні Асоціації та за активну участь у її розбудові.

Країна,яку представляє доповідач: Україна
Закрыть
Андрій Гук
Інформація про доповідача:
  • Лікар-стоматолог-хірург з понад 15 річним стажем роботи.

  • Володіє високою майстерністю та делікатністю в роботі

  • Вирішує надскладні випадки щодо кісткових пластик, імплантації та пластики м'яких тканин.

  • 2007-2008 Master Clinical program at Global Institute for dental education and UCLA

  • Безперервне навчання та активна участь в міжнародних конгресах та курсах

Країна,яку представляє доповідач: Україна

Тема доповіді : Кісткова аугментація - існуючі доказові протоколи та майбутні перспективи