Київ
22-23 жовтня
СИМПОЗІУМ ОСТЕОЛОГІЯ СХІДНА ЄВРОПА
2021
СУЧАСНІ ВИКЛИКИ РЕГЕНЕРАЦІЇ
Головна тематична подія року
В ПРОГРАМІ СИМПОЗІУМУ
Osteology день
Імплант форум
ПРОГРАМА
Майстер-класи
Постер сесія
Змагання талантів
Osteology хот денс паті
ПРO СИМПОЗІУМ
Шановні колеги!

Симпозіум Остеологія Східна Європа знову в Україні, вдруге нас чекає змістовний науковий кластер, насичений інтенсив від найкращих спікерів та практиків.

Ми знову обрали актуальну тему — «Сучасні виклики регенерації». Усе більше пацієнтів сьогодні надають перевагу імплантологічному лікуванню і значення віддалених результатів та ускладнень набуває особливої гостроти. На жаль, лікаря у професійній діяльності не завжди супроводжує успіх — ми повинні бути готовими прийняти виклики. Для цього нам потрібні глибокі знання та усвідомлення індивідуальних особливостей кожного пацієнта, кожного клінічного випадку, яким би складним він не був. Наші спікери, використовуючи доказовий матеріал, проведуть ґрунтовний аналіз клінічних випадків з власної практики та ознайомлять з інноваційними регенераційними методиками. Фокус-теми симпозіуму - пластика м'яких тканин при імплантації, сучасні доказові протоколи та перспективи кісткової аугментації та регенерації, хірургічні методики лікування периімплантиту.

У час інформаційної ентропії пріоритетом нашого симпозіуму є достовірність та слідування принципам науково-доказової медицини. Майбутнє — за професіоналами.

Співголови наукового комітету Франк Шварц та Мирон Угрин
ПРО СИМПОЗІУМ
— Валентин Андреев — председатель правления OOA
ЩО ВАС ОЧІКУЄ
2020
Найкращі спікери та досвідчені практики під егідою Фонду Остеологія розглянуть актуальну проблематику пластики м'яких тканин, кісткової аугментації та хірургічні методи лікування періімплантиту, а також ґрунтовний аналіз клінічних випадків на основі висновків консенсусної конференції Фонду Остеології та Європейської Федерації Пародонтології.

І це ще не все! ІмплантФорум, численні майстер-класи та запальна Osteology Hot Dance Party - приходь та поринь у незабутню атмосферу!
СПІКЕРИ
НАШІ СПІКЕРИ
Білал Аль-Навас
Антон Скулеан
Отто Цур
Керівник відділення Клінічної щелепно-лицьової хірургії, пластичної хірургії...
Професор та голова кафедри пародонтології та в даний час виконавчий директор...
Доцент кафедри пародонтології Франкфуртського університету...
Закрыть
Білал Аль-Навас
Доповідач:
Керівник відділення Клінічної щелепно-лицьової хірургії, пластичної хірургії Медичного Центру Університету Йогана Гутенберга в Майнці. Ад'юнкт-професор відділення стоматології університету Кюн Хе, Сеул, Корея.

Після завершення навчання по стоматології та медицині, працює в Університеті Майнца більше 20 років. Основними клінічним та науковим фокусом в імплантології є клінічні дослідження та базові медичні дослідження .Основна клінічна робота - це скомпрометовані пацієнти з факторами ризику або локальним дефіцитом кісткової тканини, а також з пухлинами та незрощеннями. Автор понад 200 публікацій у рецензованих журналах. Паст-президент Міжнародної федерації стоматологічних анестезіологічних товариств (IFDAS) та генеральний секретар Спілки імплантологів Німеччини (DGI). Дійсний член ІТІ Німеччина, учасник освітніх програм, Член дослідницького комітету та член Правління ІТІ; Член Експертної ради Фонду Остеологія.

Країна,яку представляє доповідач: Німеччина

Резюме доповіді: Важливим інструментом для прогнозованої імплантації є кісткова аугментація. Останнім часом наше розуміння можливостей та обмежень використання кісткових замінників суттєво зросло. Матеріали, мембрани та аутологічна кістка використовувались згідно своїх специфічних показань. Передбачуваність та ризики від проведення вертикальної аугментації повинні оцінюватись в контексті використання коротких імплантатів. Це індивідуальний процес прийняття рішень, який включає зовнішні та внутрішні фактори. Різні методики мають різне біологічне обгрунтування та обмеження (блоки, каркаси, GBR); різні матеріали мають різні біологічні властивості (автогенні, аллогенні, ксеногенні). За останні роки 3D-діагностика та віртуальне планування дозволяють проводити двонаправлене планування як щодо наявної кісткової пропозиції, так і щодо ортопедичного лікування. Для особливих потреб існують індивідуальні титанові сітки. Будуть висвітлені практичні аспекти використання різних методик.

Мета: Зрозуміти межі аугментації кісткової тканини в конкретних показах. Знати клінічні рекомендації щодо вибору параметрів імплантата. Зрозуміти роль 3D-планування в процесі прийняття рішень.
Закрыть
Антон Скулеан
Доповідач:
Професор та голова кафедри пародонтології та в даний час виконавчий директор Школи стоматологічної медицини Бернського університету, Швейцарія. Отримав кваліфікацію в 1990 в університеті Semmelweis в Будапешті, Угорщина, і пройшов аспірантуру в університеті Мюнстер, Німеччина та Королівському стоматологічному коледжі Орхус, Данія. Отримав ступінь в університеті Саарланда, Хомбург, Німеччина. З 2004 по 2008 був завідувачем кафедри пародонтології та програмним директором акредитованої післядипломною програмою EFP в університеті Радбуд, Неймеген, Нідерланди. У 2008 став професором та головою кафедри пародонтології університету Берна, Швейцарія. Виконавчий голова школи стоматологічної медицини Бернського університету. Був лауреатом багатьох наукових премій, серед яких премія Ентоні Ріццо за молодого дослідника періодонтальної дослідницької групи (PRG) Міжнародної асоціації стоматологічних досліджень (IADR), премія IADR / PRG у галузі регенеративної періодонтальної медицини та Визначна вчительська премія Європейського ортодонтичного товариства. Отримав почесні звання від університету Semmelweis в Будапешті, Угорщина та університету Віктора Бабеса в Тімішоарі, Румунія. Автор понад 300 статей у рецензованих журналах, 20 розділів у підручниках періодонта та понад 400 лекцій на національних та міжнародних конференціях. Редактор книги "Пародонтальна регенеративна терапія" видавництва Квінтесенція, запрошений редактор випуску "Пародонтологія 2000" - "Загоєння ран у пародонтології та імплантології".

Член редакційної колегії понад 12 стоматологічних журналів, в тому числі Journal of Dental Research, Journal of Clinical Periodontology, Clinical Oral Implants Research, Journal of Periodontal Research та Clinical Advances in Periodontics та заступник редактора Quintessence International, Clinical Oral Research , редактор розділу BMC Oral Health. Головний редактор Oral Health and Preventive Dentistry.

В 2009-2010 був президентом періодонтальної дослідницької групи IADR, паст президентом Швейцарського товариства пародонтології та президентом 2018-2019 Європейської федерації пародонтології (EFP). Його наукові інтереси зосереджуються на загоєнні пародонтальних ран, регенеративній та пластично-естетичній пародонтальній терапії, застосуванні антибіотиків, антисептиків та нових підходів, таких як лазери та фотодинамічна терапія при лікуванні пародонтальних та периімплантаційних інфекцій.

Країна,яку представляє доповідач: Швейцарія

Тема доповіді: Хірургічні м'якотканинні методики для профілактики та лікування періімплатиту
Закрыть
Отто Цур
Інформація про доповідача: Закінчив стоматологічний факультет університету Аахена (Німеччина) в 1992. У наступні роки пройшов післядипломну підготовку в університетах Швейцарії, США та скандинавських країнах.
З 1999 по 2008 працював в Мюнхенському інституті пародонтології та імплантології разом з лікарем Больц, Вахтель і Хюрцелером.
В 2001 Отто Цур отримав спеціальність пародонтолога (Німецьке товариство пародонтологів).
З 2008 веде спільну клінічну практику з доктором Хюрцелером.
В даний час є доцентом кафедри пародонтології Франкфуртського університету (завідувач кафедри - професор Пітер Айкхольц).
Автор безлічі статей, присвячених актуальним питанням пародонтології, виступає на багатьох міжнародних конференціях.
З 2007 входить до ради Німецького товариства пародонтологів.
У співавторстві з Маркусом Хюрцелером випустив книгу «Пластична та естетична хірургія в пародонтології та імплантології» (Квінтесенція, 2012)

Країна,яку представляє доповідач: Швейцарія

Тема доповіді: Пластика м'яких тканин в ділянці імплантації для профілактики ускладнень - акцент на техніках пластичної хірургії
ПАКЕТИ
ПАКЕТИ
Стандарт
Преміум
Студент
230€
260€
до 01.02.21
до 01.04.21
Osteology day
Implant forum
Osteology day
Implant forum
Osteology night party

Osteology day
Implant forum
140€
160€
до 01.02.21
до 01.04.21
280€
315€
до 01.02.21
до 01.04.21
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
ЛОКАЦІЯ
Готель «Ramada Encore»
Адрес: 03131, Столичне шосе, 103, Київ, Україна
Бронювання номерів: ‎
+38 044 205 15 15
ГРАФІК
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ
українська, англійська
22.10
Osteology день
23.10
Імплант форум
21.10
Майстер-класи
ОФІЦІЙНІ МОВИ:
Синхронний переклад буде здійснюватись на українську, англійську та російську мови
МОВА ТА ПЕРЕКЛАД:
22-23.21
Постер сесія
23.10.21
Змагання талантів
22.10.21
Osteology хот денс паті
23.10
ПРО ФОНД
ПРО ФОНД
Реєстрацію відкрито!
Наука і клінічна практика у галузі стоматологічної регенерації іноді існують наче окремі світи. Для подальшого поступу у цій галузі очевидною є необхідність поєднання науки і практики. Саме тому, у 2003 році Dr Peter Geistlich і компанія Geistlich Pharma AG заснували Фонд остеології, метою якого було спонсорування незалежних досліджень та освітніх програм у галузі стоматологічної регенерації в цілому світі в інтересах пацієнтів.
Відтоді Рада Фонду остеології постійно працює задля досягнення цієї мети і її діяльність поступово розширюється. На сьогодні Фонд остеології пропонує широкий спектр грантів, курсів, книг і симпозіумів для дослідників і лікарів-практиків у галузі регенерації тканин порожнини рота, завж-ди намагаючись об'єднати ці дві групи разом і сприяти обміну досвідом між ними.

більше ↓
Тим не менше, незважаючи на всі наші зусилля, залишається багато невирішених проблем у галузі регенерації кістки і м'яких тканин. Нові методики і технології постійно вдосконалюються, вони повинні проходити тестування та оцінку задля ефективнішого лікування пацієнтів.
Фонд остеології буде і надалі підтримувати дослідження у цій галузі, а також робитиме все необхідне для впровадження результатів наукових досліджень у повсякденну клінічну практику, завжди залишаючись вірним своєму девізу «Поєднуючи науку і практику у регенерації».